FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Temat: Bieg Jezior, 3 sierpnia-niedziela
Frodman

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 414

PostForum: Bieganie   Wysłany: Pią 18:29, 01 Sie 2008   Temat: Bieg Jezior, 3 sierpnia-niedziela
Widzę, że jak zwykle tabuny chętnych.
Dalej chopy ja ruszam swoje tłuste dupsko.
Bierzcie przykład.
 Temat: sędzia chuj!
Frodman

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 846

PostForum: EURO 2008   Wysłany: Pią 9:35, 13 Cze 2008   Temat: sędzia chuj!
Zgadzam sie w całej rozciągłości i miekkości tego określenia z Szanownym Przedmówcą : Chuj i tyle!!!!
 Temat: Taktyka meczowa
Frodman

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 780

PostForum: Taktyka   Wysłany: Nie 20:00, 06 Kwi 2008   Temat: Taktyka meczowa
Mey-dey ja mam w tej sytuacji wolne czwartki, soboty i niedziele.
W te dni mogę biegać po robocie. Zakładam, ze we wtorki będzie stały trening Bema.
 Temat: Oceny zawodników po meczu Bema-Pogromcy. Skala 1-10
Frodman

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 438

PostForum: ARCHIWUM   Wysłany: Sob 17:55, 05 Kwi 2008   Temat: Oceny zawodników po meczu Bema-Pogromcy. Skala 1-10
Amoże by tak ocenić grę swoich w szeregach drużyny przeciwnej?Wink
Czekam na propozycje. Cool
 Temat: Nasze stroje
Frodman

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 2178

PostForum: Organizacja, wpłaty, składki, sponsoring, stowarzyszenie itp   Wysłany: Śro 11:00, 02 Kwi 2008   Temat: Nasze stroje
To ja łykam 6.
 Temat: Maciek-król pola karnego
Frodman

Wyświetleń: 519

PostForum: Max Media Art FC Skład   Wysłany: Wto 17:16, 01 Kwi 2008   Temat: Maciek-król pola karnego
Jak to mówią raz do roku i miotła strzeli:)
Jeśli Inzaghi to z doczepionym do pleców wózkiem z węglem;)
Bramka niezła. Trzeba kopię nagrania meczu puścić Kucharskiemu.
No tak...przecież nikt nie na ...
 Temat: Oceny zawodników po meczu Bema-Południowcy. Skala 1-10
Frodman

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 348

PostForum: ARCHIWUM   Wysłany: Wto 17:12, 01 Kwi 2008   Temat: Oceny zawodników po meczu Bema-Południowcy. Skala 1-10
O żesz ty.
Nie przeczę że zdrowie jeszcze nie to bo to dopiero mój drugi mecz po ponad 6 mies. przerwie. Ale na pewno od reszty nie odstawałem. Pasuje mi 3 w skali 1- 10 gdzie 1 to klasa światowa Smile
 Temat: Bema- Południowcy
Frodman

Wyświetleń: 405

PostForum: ARCHIWUM   Wysłany: Wto 17:09, 01 Kwi 2008   Temat: Bema- Południowcy
Dwa słowa a propos strzelonych nam dwóch ostatnich (czytaj nr 5 i 6) bramek z perspektywy bramkarza.
Pomijając ocenę środka (co mnie mało akurat wtedy interesowało) zarówno bramka nr 5 jak i 6 to to ...
 Temat: Witam wszystkich
Frodman

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 1248

PostForum: Wpisywać się!   Wysłany: Wto 16:57, 01 Kwi 2008   Temat: Witam wszystkich
Siema drużyno starych wiarusów.
Zdecydowanie zawyżamy ligową średniąWink
Frodman

Na pohybel pseudo-trenerom.
Kurna ja ci dam 4. Jakby środek ruszył dupę do obrony nie musiałbym w pierwszej połowie zasuwać jak zwykle od środka pomocy do skrzydeł obrony i środka na obronie. Przypom ...